PC'yi sesle kontrol etme programı önerebilir misiniz?

işlettim sistemi  Windows 7 olan  pc de kullanılacak,  dili  türkçe  olacak  sesle  komut  programı  tavsiye  eder misiniz ?

Örneğin benim söylediklerimi word sayfasına yazsın.

internette benim söylediğm şekilde tarama yapsın .

Var mıdır böyle bir program .

mat7 mat7 (341)
5 yıl önce sordu

  • Ne anlatmaya çalıştın bir şeyi sana mı okusun xxxxx yazıyor burada mesela pc de onu sesli olarak xxxxx diye mi okusun ? darkcrak 5 yıl önce
  • Örneğin benim söylediklerimi word sayfasına yazsın. internette benim söylediğm şekilde tarama yapsın . @darkcrak mat7 5 yıl önce
  • Sesli komut darkcrak 5 yıl önce
  • Evet @darkcrak mat7 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

  • Ben Windows 7 kullanıyorum. Dolayısıyla bu programı kullanamam. Dil türkçe olursa daha iyi ollur . @muvel (160) mat7 5 yıl önce