Pc Yönetici açdığımda şifre istiyor.

Merhaba arkadaşlar benim pc de yönetici acdıgımda hep sıfre ıstıyor ve ben sıfreyı bılmıyorum o sıfreyı kırma şansım varmı acaba ?

abdullah53 abdullah53 (35)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denetim masası > Kullanıcı hesapları > Kullanıcı hesabı denetimi'ne tıklayıp en aşşağıya çek o barı.
    Programları normal açabiliyormusun ?
    Eğer elle değiştirmediysen şifreyi virüs girmiş olabilir. Aşağıda ki programlarla tarama yap.

    • Kaspersky free
    • Eset Smart Security
    • Malwarebytes

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Oraya girmesi içinde yönetici açıyor ondan dolayı göremiyorum bide şifreyi 1 sene önce abim koymusdu benım asıl kullanıcı hesabım çokdude buna gecmek ıstedım bundada sıfre sıkıntı oldu. abdullah53 3 yıl önce