Pcde Kurulu olmayan Dosyayı kayıt defterinde Nasıl bulurum

Merhaba Acaba Bılgısayarımda kurulu olmaya fakat kurulmus halı dosya olarak blgısayarımda  ve ben bunu kullandım sımdı kayıt defterınden sılmek ıstıyorum kayıt defterınde nasıl bulabılırım yardım beklıyorum aratarak bulamadım maalesef

thedark06 thedark06 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yanlış anlamadıysam, siz başka bir bilgisayardan bir programın kurulmuş halini (klasör, veya tek dosya)

    bilgisayarınıza kopyaladınız. Sonra bu programı çalıştırdınız.

    Eğer böyle bir işlem  yaptıysanız çalıştırdığınız program büyük ihtimalle kayot defterine hiç bir kayıt eklemez.

    Programlar genellikle kurulum sırasında Windows kayıt defterine bazı bilgiler yazarlar. Çok nadir de olsa bazı programlar ayarlarını çalıştırıldıktan sonra kayıt defterinde saklayabilirler.

    Eğer dosyanın adını kayıt defterinde arattıysanız ve bir şey  bulamadıysanız kurulumda yapmadıysanız bir şey bulma ihtimaliniz çok zor.

    cemkara cemkara (4215)
    10 yıl önce cevaplandı

      Ben size esas sorunumu soyleyeyım ben ucretlı bır programın deneme surumunu kullandım fakat sure bıtınce yenı bır deneme hesabı aldıgım zaman pcde full hesap ıstıyor bunu deneme surumunu kullanmanın bır yolu varmı farklı aldıgım deneme surumunu tesekkurler

      thedark06 thedark06 (1)