Pcdepo.com güvenilir mi 2017

Merhaba

Yeni bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum

Nette gezinirken pcdepo.com rastladım fakat bu site ne kadar güvenilir bu siteden yakın tarihte alışveriş yapan varmı

Bu siteden çekinmemin nedeni fiyatların ucuz olması

Ve önceki yıllarda kimlik ,kredi kartınım fotokobisini istemesi şuanda kayıt olurken vergi numarası ve tc kimlik numarası isteniyor.

Fikirlerinizi bekliyorum.

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Pcdepo.com şuanda satış işlemi gerçekleştirmiyor.Zaten dikkat ettiyseniz herhangi bir ürüne girdiğinizde Satın Al butonu göremiyorsunuz.Site şuanda ürünlerin güncel fiyatlarını görmemizi sağlayan bir yapıda çalışıyor.

    Ayrıca siteye girildiğinde şu yazı ile karşılaşılıyor;

    Pcdepo.com da şu an için dizüstü bilgisayar ve diğer bilgisayar ürünlerinin satışına ara verilmiştir. Her türlü notebook ve laptop kıyaslamasını yapabilirsiniz ancak satın alma yapma işlemine geçici bir süre ara verilmiştir. 2002 yılında bu yana sizlere hizmet vermekten ve en çok laptop satışı yapan firma olmaktan gurur duyduk ve yakın bir zamanda internet sitemizi tekrar satışa açmaya çalışmaktayız. Yayınlanan laptop fiyatları güncel ve ürünlerin olup inceleme ve kıyaslama yapabilirsiniz. Ancak şu an için satış işlemi yapmamaktayız.

    Bu sebeple pcdepo.com adresinden şimdilik alışveriş yapamazsınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @ismailsarp fiyatları benimde dikkatimi çekti neredeyse diğer firmaların yarı fiyatını yazmış satışı yok diye sanırım satış olsa bu fiyatlaramı satacak acaba orası muamma candan 7 yıl önce
    • Teşekürler peki siteye alternatif olarak almak istediğim bilgisayarın en uygununu diğer sitelerle kıyaslaya bilen bir site varmı bildiğiniz. mutecessis 7 yıl önce
    • satsaydı bu fiyatları yazar mıydı bence zor @candan ismailsarp 7 yıl önce
    • bilgisayar konusunda genelde forumlarda nova bilgisayar, sinerji bilgisayar, teknobiyotik,vatan,hepsiburad gibi sitelere bakabilirsiniz.En uygun fiyatlı olanı alabilirsiniz. @meraklii ismailsarp 7 yıl önce
    • @ismailsarp vatan bilgisayarda fiyatlar diğerlerine göre en az 20 % daha fazla hepsi burda .com olabilir fakat alacağınız ürünü başka bir yerde canlı olarak görün aynı ürünü sipariş verin sitede çok hoş görünüyor eve gelince değişiyor o sebepten canlısını görmeden siariş vermeyin @meraklii @ismailsarp candan 7 yıl önce
    • Her konu açtığımda @ismailsarp @candan @temmuz bana çok yardımcı oluyorsunuz içtenlikle teşekkür ediyorum. mutecessis 7 yıl önce
    • Güzel düşünceleriniz için teşekkürler :) @meraklii ismailsarp 7 yıl önce

    Selamlar . Pcdepo adresi yanlış hatırlamıyorsam geçen senelerde ekonomik bir sıkıntı sebebi ile satış işlemlerini durdurdu ve bu zamana kadarda halen satış işlemi gerçekleştirmiyor.

    Şöyle söyliyim ben bilgisayarımı 2 sene önce araştırmalar sonucu gözümü kararttım pc depodan aldım ve gerçekten hiçbir sorun yaşamadım  hatta çok iyi hatırlıyorum saat 14-15 gibi sipariş vermiştim ertesi gün sabah 11 de pc elime ulaştı.Güvenilir bir siteydi size sıfır ve orjinal mal yolluyorlar . Fiyatlarının ucuz olmasının en temel sebebi işletim sistemi kurulu olmamasıdır . Pc size geldiğinde açma tuşuna bastığınızda Ubuntu yükleniyor . O zamanlar  benim bilgisayarım 2200-2300 lira iken ben bilgisayarımı 1599 liraya aldım pc depodan . keşke hala satış yapabilseler .

    Biraz önce sitesini inceledim ve o sitededi fiyatlar gerçeği yansıtmıyor . büyük ihtimal dolar kuru ile oynama yaptılar ondan o kadar ucuz . benim aldığım zamanlarda 2200 olan pc 1600 lira idi . artık orantısını siz kurarsınız :) iyi akşamlar  @ meraklii

    blackheaven blackheaven (728)