Pcme virüs bulasdı web sitelerimin bazıları bozuk ve hata veriyor.

Benim pcme virüs bulaşdı ve web sitelerim de bazıları bozuldu örnek olarak sole solıyım gameloop emulator sitesine giriyorum bozuk olarak geliyor ekranıma ve indir tusuna bile bassam site bozuluyor ben boyle bı hata yasıyorum bide kurulum yaparken bazen bazı uygulamalarda da hata yaşıyorum rica etsem yardım edermisiniz benı dınledıgınız ıcın tesekkur ederım.

abdullah53 abdullah53 (35)
4 yıl önce sordu

  • Ekran görüntüsü veya kısa bir video faydalı olur. Bozuluyor çok anlaşılır bir ifade değil. alattin 4 yıl önce
  • https://hizliresim.com/lQJ6jg ve https://hizliresim.com/lQJ6jg abdullah53 4 yıl önce
  • 2 tane resım lınkı attım abı buyur abdullah53 4 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bilgisayarına altdaki antivirüs programlarını indir ve Güvenli modda tara:

Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak?

Bu antivirüs programları da işine yaramaz ise

GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?

İle tam tara ve çıkan virüsleri temizle.

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

  • Gridinsoft işime yardı baya virüs buldu ve sildi teşekkürler abdullah53 4 yıl önce

Aşağıdaki programlarla bilgisayarını tarama yap.

hydra hydra (3800)
4 yıl önce cevaplandı

  • Malwarebytes ve kaspersky denedim 2side bişey bulmadı ama avast buluyoda para ıstıyo ondan dolayı kaldıramadım abdullah53 4 yıl önce
  • Avast kötü. hydra 4 yıl önce

Google Chrome tarayıcını sıfırlamanı öneririm. Senin sorunun virüs değil de sanki önbellek sorunuymuş gibi görünüyor.

https://uzmanim.net/soru/chrome-nasil-resetlenir-varsayilan-ayarlar-nasil-geri-yuklenir/363 burada anlatılanları deneyebilirsin.

alattin alattin (16999)