Pcye android kurma

geçen günlerde emülatör konusunu açmıştım çok randıman alamazsın denildi peki android sistemi kursam nasıl olur pubg vs için

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayara Android kurmak cümlesini biraz açmak gerek. Windows kurar gibi format atarak Android kurulmaz. Vaktiyle Remix OS işletim sistemini kullanmıştım ben. Bilgisayara Android kurma gibi bir düşüncen varsa Remix OS'u araştırmanı tavsiye ederim. Android tabanlı bir işletim sistemi, bildiğin Android yani.

    Nasıl performans alırsın bilemiyorum ama tahminime göre emulatörden daha iyi performans alırsın. Çünkü emulatör dediğin, bilgisayarındaki RAM'i paylaşıyor. Hem Windows RAM'i kullanıyor, hem emulatör. Bilgisayarındaki diğer programları, ve onların RAM kullanımını da hesaba katarsak 6 GB RAM pek yeterli değil diyebilirim.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • remix os bende kullanmıştım fakat oyun oynamadım hiç performansını merak ediyorum semm65 5 yıl önce
    • Ben de sırf denemek için kurmuştum ama pek sarmadı. Oyun senin için önemli değilse, daha doğrusu bilgisayarı sırf oyun için kullanmıyorsan bence kurma. Ben sana mümkünse RAM'ini arttırmanı tavsiye ederim. omercik 5 yıl önce

    Remix Os'da oyun oynamak çok sakat. Mouse konfigrasyonu

    alperfatih alperfatih (1)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sanal bilgisayara android kurulumu yapmak isterseniz aşağıdaki konuda bunu açıklamıştık, umarım işinize yarar.

      Sanal Bilgisayara Android kurulumu nasıl yapılır?

      ismailsarp ismailsarp (6010)