PDF Açabilen program arıyorum, Abode Acrobat Reader dışında PDF açabilen alternatif var mı?

Acrobat reader programında açık nedeniyle kullanmak istimiyorum. Önerebileceğiniz türkçe dil destekli bir program mevcut mu? Googlede araştırdım tatmin edici bir sonuç bulamadım.

efe efe (65)
8 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Acrobat Reader programını kullanmak istemiyorsanız, Asus notebooklar ile beraber gelen Nuance PDF Reader isimli programı kullanabilirsiniz.Basit ve kullanışlı bir arayüzü vardı bildiğim kadarıyla.

    Nuance PDF Reader programını indirmek için tıklayınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. Ben de yükledim. İlk izlenimlerime göre adobe pdf reader programından daha az kaynak kullanıyor. Bir de Türkçe olsaydı çok güzel olacaktı. Düşük sistemler için iyi bir seçenek ama yine de Foxit daha ağır basıyor bence... yunusemre2344 8 yıl önce

    Adobe PDF reader alternatifi olarak Foxit Reader  önerebilirim. Adobe PDF Reader'a göre daha hızlı ve hafif bir uygulama. PDF dosyalarını sorunsuzca açıyor.

    Foxit PDF Reader'ı buradan indirebilirsiniz: Foxit Reader 7

    Linki tıkladıktan sonra Free Download linki ile indirmeye başlayabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Foxit Readeri indirdim. Tek sorun Türkçe Dil desteğinin olmaması

      efe efe (65)
      8 yıl önce cevaplandı

        Foxit Reader 7.3.4.0311 versiyonuna Türkçe dili setup'ın içine gömdüm kurulumdan sonra direct Türkçe dilinde kullanabilirsiniz Uzmanım.net üyelerine özel tarafımdan hazırlanmıştır gereksinimi olanlar indirebilir.

        İNDİR / Boyut:13MB /  Dil: Türkçe / OS:Winall32/64Bit / Free - Ücretsiz kullanım.

        BilGi: Orjinal dil dosyasındaki imla hataları,yazıtipi,ana menüdeki eğri duran font görünüşünü düzelttim.Foxitreader orjinal boyut 40Mb'tan yüksek sıkıştırma ile 13Mb'a düşürülmüştür hafif,hızlı,sadece pdf okuma düzenlemeleri için ideal.Normal setup'ından indirip kurmak isteyenler buradan indirebilirler.

        Ekran Görüntüsü

        Foxitreader,Foxitreaderpdfokuyucu,Foxitreadertürkçeuzmanimnet,Foxitreaderscreenshot,Foxitreaderpdfreader,Foxitreaderforwindows,Foxitreaderx86x64bit

        forjest forjest (101)