PDF Dosyalarını neden yazdıramıyorum?

merhabalar

xp prof. yüklü olan bilgisayarımda pdf dosyalarını yazdıramıyorum. Kullandığım yazıcı hp1018. Pdf dosyaları harıcındeki tüm dökümanları yazdırabiliyorum. Yardım için şimdiden teşekkür ederim.

alpack alpack (39)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,
    Foxit Reader 3.0 yazılımını kurup foxit Reader ile dosyalarınızı yazdırmayı deneyebilir misiniz?
    Adobe acrobat reader, özellikle de son versiyonu sistem kaynaklarini oldukça fazla tüketiyor ve bazen sorunlara neden olabiliyor. Foxit Reader ücretsiz ve sistem kaynaklarini az tüketen bir pdf okuyucudur.

    alattin alattin (16984)