Pdf dosyası PowerPoint dosyası ppt, pptx nasıl çevrilir?

Adobe Acrobad dosyası pdf belgesini nasıl PowerPoint dosyası yani pptx dosyasına çeviririm?

pdf to ppt, pdf to pptx dönüştürme nasıl yapılır?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pdf dosyası PowerPoint dosyası ppt, pptx nasıl çevrilir?

    PDF dosyalarını ppt yani powerpoint dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz masaüstü uygulamalar olduğu gibi online, ücretsiz servisler de var.

    Bunlardan biri Nitro sitesi. https://www.pdftoppt.com/ adresinden ücretsiz olarak pdf dosyalarını ppt ya da pptx dosyasına çevirmek mümkün oluyor.

    pptx dosyası bilindiği gibi yeni sürüm PowerPoint dosyalarının uzantısı.

    Pdf pptx dönüşümü için şunları yapın:

    1. https://www.pdftoppt.com/ sitesine girin.
    2. PDF to PPT Converter bölümünde  PDF to PPT seçin.

    3. Select your file bölümünde PDF dosyanızı seçin. Bu pdf dosyası pdf - ppt dönüşümünde kullanılacak dosya olmalı.

    4. 2. adımda Email adresinizi yazın. Doğru bir email adresi girin çünkü pdf ppt dönüşümü yapılan dosyanın indirme linki bu adrese gönderilecek.

    5. Convert Now butonuna basın.

    Bu işlem sonunda pdf ppt dönüşümü bittiğinde dosyanız yani ppt dosyası size email olarak gönderilecek.

    murat murat (12492)