PDF'i açmadan sayfa sayısını nasıl öğrenebilirim?

Sayfa sayılarını öğrenmek için pdfleri açmak istemiyorum.

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

  • Ders çalışmamak için bahane arıyorum :) misty 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Rapid PDF Count Bu linkten programı indirip kurun. Programı açtığınızda tablo göreceksiniz. Klasörden PDFleri tablonun üzerine sürükleyip bırakın. Alt ortadaki "Page count files in list" butonuna basın. Tablonun 5.sütununda sayfa sayıları, sol altta toplam sayfa sayısı yazacak. Üst menüden "Reports/Scripts"e tıklayarak tabloyu metin belgesine ya da csv dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Deneme sürümünde bir seferde 5 PDF yüklenebiliyor. Yüklenenleri tablodan silerek 5er 5er yükleyebilirsiniz ya da uygulamayı satın alabilirsiniz.

misty misty (556)