PDF'nin dili nasıl çevirilir?

İngilizce bir pdf yi türkçe ye yada diğer farklı dillere çevirim sağlayan programlar mevcutmu dur ?

-Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PDF dosyasını doğrudan çeviremezsin ama PDF 'i önce  word belgesine çevirirsen daha sonra bunu Google Translate gibi bir ortamda farklı dillere çevirebilirsin.

    Burada online pdf - doc dönüştüren bir site var: https://pdf2doc.com/tr/

    Daha sonra içeriği https://translate.google.com/ üzerinden istediğin dile çevirebilirsin.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @alattin peki word dil çevirme işlemi yapabiliyormu yani bir özelliği varmıdır lucas77 5 yıl önce
    • @lucas77 Word de bildiğim kadarıyle böyle bir özellik yok. Ama ek programlar ile yapılailir. Fakat bu işte en başarılısı Google çeviri şuan için. alattin 5 yıl önce
    • @alattin yandex çevirisi nasıldır sizce ? lucas77 5 yıl önce
    • @lucas77 şuan için en iyisi Google çeviri. Yandex'i denemedim. Bu tür çeviri ile ilgilenen arkadaşlarıma sordum onlar yandex çeviriyi pek başarılı bulmuyorlarmış. Pek benim bilgi alanım değil bu konu alattin 5 yıl önce