PDF'ten Word'e Çevrilen Yazılarda Karakter Sorunu

Merhabalar. PDF'ten Word'e çevirdiğim bir yazıda birçok karakter hatası var. Örneğin;

"b)    ) Kaynaştırma yoluyla eğitim-öğretime devam eden öğrenciler i�in bireyselle�tirilmi� eğitim program, geli�tirme birimi tarafmdan bireyselle�tirilmi� eğitim program, (BEP) hazırlanır.  programmda yer alan ama�lara göre değerlendirilir."

şeklinde sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunu giderebilmek için bir uygulama/yöntem var mıdır?

ozanknay ozanknay (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    VeryPDF PDF to Word Converter (tıkla) türkçe karakterleri destekler.

    VeryPDF PDF to Word Converter özellikle Türkçe karakterleri desteklemesiyle ön plana çıkan bir PDF dönüştürme uygulamasıdır. Bu uygulama ile PDF uzantılı dökümanlarınızı DOC, DOCX ve RTF formatlarına dönüştürebilirsiniz. Tek pencereli ve sürükle bırak desteği bulunan oldukça kolay bir arayüzü bulunuyor. Sorunsuz ve temiz bir şekilde Türkçe karakter hatası almadan PDF to Word dönüştürme işlemini yapabilirsiniz. Yazılımın ücretsiz sürümünde 5 sayfa gibi bir kısıtlama bulunmaktadır.

    VeryPDF PDF to Word Converter resmi sayfası (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Kopyala yapıştır yaparak mı Word belgesine aktarıyorsunuz yoksa Acrobat Reader DC Pro yazılımı üzerinden mi?

      omercik omercik (9418)