Performans İzleyicisi İle Bilgisayar Durumu Hakkında Rapor Oluşturma

 Bilgisayar için kısa ve genel bakım nasıl yapılır ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     +  tuşuna basarak   Çalıştır penceresini açalım.

    bölümüne " perfmon /report " komutunu girip  butonuna basalım.

    perfmon /report

    Şöyle bir ekran gelecek :

    Burada sistem taranıp rapor hazırlanmak üzere sizi biraz bekletecek.

    Sonuç olarak size şöyle bir rapor ekranı oluşturacak :

    Çıkan rapor sonucunda istediğiniz sekmelere tıklayarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

    Dosya > Farklı Kaydet... bölümünden ise çıkan raporu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)