Periscope Android 4.3 (Galaxy S3)

Bilgidiniz fibi periscope androide geldi. Ancak bir Galaxy S3 kullanıcısı olarak kullanamıyorum. APK sını indirsem kullanabilirmiyim ?

shocking shocking (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen APK dosyasını indirip yüklemeniz çözüm olmayacaktır.

    Periscope en az Android 4.4 istiyor. Hatta Android 4.4 ve üzerinde bile sorunlu çalışıyor.  Örneğin bende 4.4.4 mevcut fakat hata veriyor ve kapanıyor.

    cemkara cemkara (4215)