pes 13 kurulum yeri degiştirme

selamun aleyküm hocam benim laptopumda pro evolution soccer 2013 maç oyunu var 2 ay öncede format atılmıştı ve 2 disk oluşturmuşlar C ve D pro evolution soccer 2013 ün kurulum yeri normalde C diski bu oyunu silip tekrar kurup extreme 13 yamasıyla ama D diskine kursam sorun olurmu

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hiç bir şekilde sorun olmaz.Kurabilirsiniz.Bende eskiden bilmediğim için bütün oyunlar C'ye kuruluyordu.Şu an hepsini D'ye kuruyorum.Sorun yok :)

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    9 yıl önce cevaplandı

      teşekkür ahmet bey cevabınız için sagolun hayır birkere kurmuştum laptoplarda hotkey programı var pc yi açtığımda ekran ışığı sönüp geliyodu

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Sorun olmaz dediğim gibi.Ben teşekkür ederim.:) ahmetsamil 9 yıl önce