Pes 2013 çalışmayı durdurdu hatası?

Windows 8.1 işletim sisteminde pes 2013 oynuyorum oyun açılıyor düzgün şekilde fakat taktik falan yapmaya calıstıgımda calısmayı durdu hatası alıyorum ve kapanıyor. Şöyle bişey var bide oyun planı yapmadan oynanabılıyor yaklasık 7 8 saat oynuyorum hıc hata vermıyor. oyun planına bastıgım anda kapanıyor. bu sorun hakkında yardım talep ediyorum şimdidden teşekkürler.

incedayiumit incedayiumit (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sıkıntı windows 8.1 ile alakalı uyumluluk ayarını windwos 7 yap sıkıntı kalmaz.

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

      valla onuda yaptım ekran kartıda güncelledım yok düzelmiyo

      incedayiumit incedayiumit (1)