PES 2015 Bil müsabakalarına girince kapanıyor

pes 2015 myclub modunda normal oynarken veya başka bi bölüm klasman olsun başka bir kupa olsun oynarken sıkıntı yok ama sadece nezaman myclub modunda şu BİL müsabaka kupası yazan yere girsem aniden oyun kapanıyor pencere modu oynuyorum önceden böyle bişe yoktu resimde gösterdiğim "Burası" yazan yere girince aniden neden oyundan atıyor ha bide şöyle bişe var eğer hemen hızlıca enter tuşuna basarsam giriyor ama eğer 5sn falan beklersem hemen atıyor oyundan. Ekran kartım GT430 ama eğer desteklemiyor olsa normal oyunuda açmaz sadece o bölüme girince atıyor.

RESİM:

deniza deniza (49)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyunu Steam üzerinden mi satın aldınız yoksa torrent uygulamasından mı indirdiniz?

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    9 yıl önce cevaplandı

    • steam kodu aldım steam üzerinde aktifleştirdim. deniza 9 yıl önce
    • Yine söylediğim gibi oyunda bir kurulum hatası olduğu gibi görünüyor. ahmetsamil 9 yıl önce
    • sendede aynı sorun varmış kurulum hatası mı ? deniza 9 yıl önce
    • Evet.Oyunu steam üzerinden almıştım.Sildim,tekrar temiz kurulum yaptım.Sorun çözüldü. ahmetsamil 9 yıl önce
    • şimdi bidaha deniyorum revo uninstaller ile bakalım çözülürse yazacağım. deniza 9 yıl önce
    • yok sorun aynı hala devam ediyor hiç bir değişiklik yok deniza 9 yıl önce

    sadece GT430 okadar ilerleyemedik henüz =) sildim tekrar yükledim ama sorun aynı
    deniza deniza (49)