Pes 2017 çalışmayı durdurdu hatası nasıl çözülür

Merhaba arkadaşlar.

Pes 2017'yi açmaya çalıştığımda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

Sorun ayrıntılarında ;

Sorunlu Olay Adı:    APPCRASH
  Uygulama Adı:    PES2017.exe
  Uygulama Sürümü:    1.0.0.0
  Uygulama Zaman Damgası:    57c91923
  Hata Modülü Adı:    ntdll.dll
  Hata Modülü Sürümü:    6.1.7601.23349
  Hata Modülü Zaman Damgası:    56bb81a8
  Özel Durum Kodu:    c0000005
  Özel Durum Uzaklığı:    0003ef4a
  OS Sürümü:    6.1.7601.2.1.0.256.1
  Yerel Kimlik:    1055
  Ek Bilgiler 1:    0a9e
  Ek Bilgiler 2:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Ek Bilgiler 3:    0a9e
  Ek Bilgiler 4:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

yazıyor.Yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

Teşekkürler.

hasan1 hasan1 (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar

    Öncelikle Yapman gereken şudur;

    Sistem Geri Yükleme > İleri > Etikelenen programları tara diyoruz > tarama bitince alttaki listbox bölümünde yazan programlar silip geri yüklüyoruz

    Ben Çalışmayı durdurdu hatası aldıgımda hep böyle yaparırm işe yarıyorda :)

    EDİT:

    TIKLA

    Can you run it Nasıl kullanılır Tıkla :

    Sistemin uyumlumu açması için burdan bakarsın

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Düzelmedi maalesef :/ hasan1 6 yıl önce
    • Aynı hata devam ediyor hasan1 6 yıl önce
    • ntdll.dll indirip oyunun kurulu oldugu yere at nvidiagtx 6 yıl önce
    • Dediğinizi yaptım. Şimdi de Bilgisayarınız bu yazılımı çalıştırmak için Minimum Sistem Gereksinimlerini karşılamıyor diyor. Önceden böyle bir uyarı vermiyordu. hasan1 6 yıl önce
    • Yoksay seçeneğini tıklıyorum oyun açılmıyor, hiçbir tepki vermiyor hasan1 6 yıl önce
    • Sistemin yeterlimi nvidiagtx 6 yıl önce
    • MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ: Windows 10, 8.1, 8, 7 SP1, Vista SP2 Intel Core2 Duo 1.8GHz / AMD Athlon Ⅱ X2 240 veya eşdeğeri işlemci 1GB RAM DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı. 1024MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 8800 / AMD/ATI Radeon X1600 / Intel HD Graphics 3000 veya daha gelişmiş) Benim Sistemim : Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz x 2 ‎(2.20Ghz)‎ 3.0 GB RAM NVIDIA GeForce 9500 GT ‎(PS4.0/VS4.0)‎ VRAM : 1008 MB PAYLAŞIMLI : 1.3 GB hasan1 6 yıl önce
    • Cevabımı Güncelledim nvidiagtx 6 yıl önce
    • açtığın sistem nedir nvidiagtx 6 yıl önce
    • Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz x 2 ‎(2.20Ghz)‎ 3.0 GB RAM NVIDIA GeForce 9500 GT ‎(PS4.0/VS4.0)‎ VRAM : 1008 MB PAYLAŞIMLI : 1.3 GB hasan1 6 yıl önce
    • Can you run it sitesini denedinmi nvidiagtx 6 yıl önce
    • Kullanımı yukardaki linkte yazıyor nvidiagtx 6 yıl önce
    • Denedim. En sonda program All Done ! dedi ve otomatik kapandı. hasan1 6 yıl önce
    • Oyunun sende açması gerek cracklimi oyunun nvidiagtx 6 yıl önce
    • Evet crackli. Oyun orijinal değil. hasan1 6 yıl önce
    • Cracklimi ? Ozaman oyun başlamaz crackli bozuktur nvidiagtx 6 yıl önce
    • Fakat aynı crackle 1 hafta öncesine kadar oyun açılıyordu. Bu hafta bir şeyler oldu ve oyun bu hatayı vermeye başladı. Crack değiştirsem olabilir mi ? hasan1 6 yıl önce
    • değiştirsen bir sıkıntı olurmu bilmem bir daha yükleyip kur eksik kurulmuş olabilir nvidiagtx 6 yıl önce