PES 2018 code hatası nasıl çözülür?

Android telefonuma PES 2018 indirdim oyun açılırken code hatası alıyorum. Pes 2018 code hatasını nasıl çözerim?

PES 2018 code hatası nasıl düzeltilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PES 2018 code hatası kesin çözüm nedir?

    PES 2018 açılırken çıkan code hatasını düzeltmek için telefonunuzun tarih ve saat ayarlarını otomatik yapmalısınız.

    1. Adım: Telefon Ayarlarını açın.

    2. Adım: Tarih ve Saat bölümüne girin. Her telefonun ayarları farklıdır o yüzden özel olarak bir yol belirtmiyorum. Kendi telefonunuzda tarih ve saat bölümünü bulmalısınız.

    3. Adım: "Otomatik tarih ve saat" seçeneğini işaretleyin.

    otomatik tarih ve saat

    Tarih ve saat ayarını otomatik olarak yaptığınız zaman pes 2018 code hatası çözülecektir. Eğer yapamadığınız bir yer olursa uzmanim.net'e sor linkine tıklayarak telefonunuzun markası, modeli ve Android sürümünü de belirterek bize sorabilirsiniz.

    PES 2018 code hatası neyden kaynaklanır?

    PES 2018 mobilde code hatası vermesinin sebebi telefonunuzun saat ayarlarında meydana gelen küçük bir bozukluktan kaynaklıdır. Eğer telefonunuzun tarih ve saat ayarları "otomatik" olarak seçilmemişse Pes 2018 oyunu açılırken farklı şekillerde code hatası verir.

    omercik omercik (9418)