PES 2018 minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor hatası

PES 2018'de "bilgisayarınız bu yazılımı çalıştırmak için minimum sistem gereksinimleri karşılamıyor bu nedenle işlem sırasında hatalarla karşılaşabilirsiniz. Video kartınız gerekli özellikleri karşılamıyor gpu vram 2 gb hatası alıyorum çıkan ekranda durdur yeniden dene yoksay yazıyor settings.exe deki gibi sonuç 2 ekran kartına sahibim intel HD graphics 4000 ve nvidia geforce gt 635M pes 17 dede aynı vram onda çıkmıyor hata

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Büyük Bir İhtimalle Ekran Kartı'nın Vramını Az Görmesi Sonucudur.

    Çünkü 976MB Vram Diyor Ve Minimum 2 GB İstiyor.

    O Yüzden Şu Hata Çözümüne Bir Bak.

    Youtube - Video  (Adam 2016'da Yapıyor Sen 2018'de Dene Olmassa Şuna Bir Bak (Youtube - Video - 2 ) İkisinden Biri Kesin Olur)

    0138adana 0138adana (54)
    6 yıl önce cevaplandı

    • onları önceden yapmıştım sonuç sıfır efsaneemrahylz 6 yıl önce

    Bu şekilde oyun açılmıyor mu? Açmayı denediniğinizde oyun bir uyarı çıkartacak ( sistem gereksinimleri yetersiz performans düşük olabilir) ancak yine de oyunu size açtıracaktır? Pes eski serileri bu şekildeydi 2018 için de bu durum geçerli diye tahmin ediyorum.

    isterseniz YouTube üzerindeki çözüm videosunu buradan izleyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)