Pes 2020 mobile deki hesabımı normal pes mycluba geçirebilir miyim ?

Ben Pes 2020 Mobile oynuyorum yakında xbox one s ve pes 2020 alacağım şimdi pes 2020 mobile deki hesabımı normal pes mycluba geçirebilir miyim ?

Konami İd den olur mu ya da Microsoft hesabından falan ?

mert55 mert55 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malesef. Mobil ayrı platform , Xbox ayrı platform , PS ayrı platform , PC ayrı platform bu nedenle böyle bi durum söz konusu olamaz.

    Ayrıca Konami sunucuları her platforma göre farklıdır. Yani her platform kendi içinde oynar , örneğin ps sadece ps olan kullanıcılarla ps sunucularında , pc sadece pc olan kullanıcılarda oynar , PS oyuncusu PC oyuncusuyla eşleşemez platformadan dolayı sunucu farkı vardır.

    Mobilde yapılan değişiklikler sadece mobilde kalır. Dolayısıyla bahsettiğiniz durum mümkün olmaz.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)