pgcc.market-adsvisor.net silme

google crome u açtığımda pgcc.market-advisor isimli bir site ye yeni sekme açılıyor ve ardında sitenin farklı site isimlerine yönleneniyor(arkadaşlık yemek siparişi market gibi) ve bunu engelleyemiyorum adw kullandım ama bir caresi olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

http://promos.mastopofertas.com/jazztel/jazztel-ipad/index.html?epi=1141;34&epi2=120627634;2014-05;2933;0;3;null

http://www.telepizza.es/home?utm_source=Tradedoubler_ROS_cc&utm_medium=Afiliacion&utm_term=&utm_campaign=Mayo14

http://www.laneveraroja.com/?utm_source=afiliacion&utm_medium=cpa

gibi siteler yönlendiryor.

erdikarayel erdikarayel (1)
9 yıl önce sordu

  • Facebook'tan mesaj atın durumunuzu uzaktan kontrol edelim. murat 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bu tür yönlendirme ve reklam yazılımlarında izlenmesi gereken belirli bit rutin vardır.

Reklam yazılımları ve Potansiyel istenmeyen yazılımların tespitine yönelik iki tane çok güçlü yazılım var. Bunları kullanarak PUPS ve Adware yazılımları kaldırın.

  1. Bilgisayarınızı Malwarebytes anti-malware ile taratın   Malwarebytes anti-malware nedir? buradan öğrenebilir ve indirebilirsiniz.
  2. Bilgisayarınızı HitmanPro ile taratın. HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?
  3. Sorun hala devam ediyorsa Denetim Masası > Programlar ve Özelliklerde bilmediğiniz tüm programları kaldırın.

Eğer çözüm olmazsa yazın yardımcı olmaya çalışırım.

hakan hakan (15409)
9 yıl önce cevaplandı

    valla her şeyi denedim gene fayda etmedi başka fikriniz var mı?

    erdikarayel erdikarayel (1)