Philips SHB3175BK/00 kulaklık bilgisayara nasıl bağlanır?

Philips SHB3175BK/00 Bass+ bluetooth kulaklık aldım. Bu kulaklığı bilgisayarıma nasıl bağlayabilirim?

Philips SHB3175BK/00 kulaklık bilgisayara nasıl bağlanır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Philips SHB3175BK/00 bluetooth kulaklık bilgisayara nasıl bağlanır?

    Philips marka bluetooth kulaklığınızı bilgisayara bağlamak için her şeyden önce bilgisayarınızda bluetooth'un düzgün bir şekilde çalıştığından emin olmalısınız. Eğer bilgisayarınızda bluetooth'un düzgün çalıştığından eminseniz aşağıdaki adımları uygulayarak Philips SHB3175BK/00 kulaklığınızı bilgisayara bağlayabilirsiniz.

    1. Adım: Bilgisayarınızdan Denetim Masası > Aygıtlar ve Yazıcılar > Aygıt ekle bölümüne gidin. Bilgisayar bluetooth aygıtlarını arar vaziyette hazırda beklesin.

    2. Adım: Bu esnada:

    • Kulaklığınızın açma - kapama düğmesine 2 saniye basılı tutun.
    • Ardından bluetooth tuşuna basılı tutun. Bluetooth ışığı mavi ve beyaz yanıp sönüyorsa kulaklık bağlanmaya hazır demektir.

    3. Adım: Şimdi bilgisayarınızdaki ekranda bluetooth aygıtları bölümünden BASS+ Over-Ear kulaklığını seçin ve bağlantının tamamlanmasını bekleyin.

    Yaklaşık 8-10 saniye içinde Philips SHB3175BK/00 Bass+ kulaklığınız bluetooth ile bilgisayara başarıyla bağlanacaktır. Daha sonra kulaklığınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)