PHILIPS SHL4805DC/00 FLITE KAFA BANTLI MİKROFONLU KULAKLIK Kabloyla kullanım

Daha önceden Vestel K600 kulaklığın iki versiyonunuda denedim. Dikkatsiz kullanımdan dolayı kırıldı. Şimdi yeni bir kulaklık almak istiyorum. Tercih konusunda hala düşünüyorum ama, yinede, bu kulaklık ilgimi çekti PHILIPS SHL4805DC/00 FLITE KAFA BANTLI MİKROFONLU KULAKLIK. ancak merak ettiklerim var? Kulaklığın bir yerde kablosuz olduğu yazıyordu, bir yerde kablolu olduğu. Gerçekten kabloyla kullanım mümkün mü? Bu kulaklığı tanıyan veya kullanan birisi yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Teknosa'nın sitesinden baktım teknik özellikler kısmında "Bluetooth: Hayır" yazıyordu. Zaten 100 TL civarlarında dolaşan bir kulaküstü kulaklığın kablosuz olma ihtimali pek yoktur. Bu kulaklık da kablosuz değil. Bu video sana yardımcı olacaktır: https://www.youtube.com/watch?v=eYlYVFG3Dxw

    omercik omercik (9418)