Phone Guardian nedir? Güvenli midir?

phone guardian  nedir

phone guardian  ne işe yarar

phone guardian   güvenlimidir

faucheuse faucheuse (12)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cafe ve hava alanı gibi halka açık alanlardaki Wi-Fi ağlarına bağlandığınızda siber zorbalar tarafından bilgileriniz onların eline geçmesin diye HTTP trafiğini otomatik olarak şifreleyerek sizin daha güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlar.

    Phone Guardian Nedir?

    VPN programı gibi Ip adresinizi değiştirerek sizin bilgilerinizin çalınmasını engelliyor ve sizin güvenliğinizi sağlıyor ayrıca bir çoğumuz ülkemizde yasaklanan sitelere girmek için kullanıyor.

    Phone Guardian nereden indirilir?

    Phone Guardian uygulamasını Android ve İphone cihazlarınıza indirebilirsiniz. Aşağıdaki indirme bağlantılarından cihazınıza uygun olan sürümü indirin.

    Phone Guardian Android telefona indirmek için buraya tıklayın.

    Phone Guardian iPhone'a indirmek için buraya tıklayın.

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    • güvenilirmidir faucheuse 4 yıl önce
    • Güvenli ama fazla tanındık program değil sen yine de başka vpn kullan @faucheuse darkcrak 4 yıl önce