photoshop 3d yeni modellemeye geçilmiyor.

photoshop 2019 da 3d göz modeli oluşturdum ama seçtiğim model hoşuma gitmedi. işlemi kaydetmedin yeni bir modelleme yapmaya başladım önce resmimde filtre ve quick sleciton ile birkaç oynama yaptım ve 3d bölümüne aktardım fakat enson yaptığım çalışma yerine bir önceki çalışma yüklendi. nasıl çözebilirim.

canocano canocano (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Program orijinal mi ? Orijinal değilse crack hatasıdır, korsan olduğu için olabilir.

    hydra hydra (3800)