Photoshop cannot open this file hatası

cr2 uzantılı dosyalarımı kullandığım "Photoshop CS6" programında çalıştırmak isterken "Photoshop cannot open this file." diye bir hata çıkıyor ve fotoğraf açılmıyor. Sebebi nedir ?

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    güncelleme yapmanız lazım çünkü, camera raw'ın güncellemesi geliyor normalde. sanırım korsan kullanıyorsunuz o yüzden de cc modelini kullanmanızı öneririm ben de bütün uzantıları açıyor çünkü. aşağıya bi' link bırakacağım bakarsınız.

    youtube linki

    xebeth xebeth (37)
    3 yıl önce cevaplandı

      cr2 dosya uzantısını desteklemediği için..

      krsn krsn (233)
      3 yıl önce cevaplandı

        Photoshop uygulamasını güncellemeyi deneyebilirsin veya cracklı kullanıyorsan düzgün crack yapmayı dene fakat oda olmazsa bu sefer Photoshop uygulamasını silip tekrardan kurmayı deneyebilirsin.

        darkcrak darkcrak (5168)