Photoshop cc 14.1.2 sürümü eklentiler çalışmıyor

Photoshop cc 14.1.2 sürümünde extension yani photoshop-windows paneli altındaki eklentiler kısmı pasif olarak görünüyor yani eklentileri açamıyorum sebebi ne olabilir?

Not : Adobe Extension Manager CC Kurulu ama photoshop'u açınca windows panelinin altındaki extension kısmı pasif olarak görünüyor oraya tıklayamıyorum.

mujdatsayar mujdatsayar (57)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yabancı forumlardan bulduğum kadarı ile şunları yapabilirsiniz:
    Bazen  Extensions yüklenmesi vakit alabilir bir süre bekleyin (1dk kadar) hala düzelmediyse;
    Photoshop Preferences bölümünde şu seçenekleri seçin ve Photosop u yeniden başlatın.

    Photoshop

    Çözüm olmazsa;
    Photoshop cc 14 tamamen kaldırın.Sonra tekrar kurun ve güncellemelerini yapın.

    sedapekmez sedapekmez (624)