Photoshop CC 2019 Hata 143 nasıl düzeltilir?

PhotoShop CC 2019 kurarken bir hata ile karşılaşıyorum.. Yardımcı olabilecek var mı ?

Hata Resmi:

 photoshop hata 143

Sürüm No : Adobe Photoshop CC 2019 [ v20.0.3.24950 ]

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    @murat hocam yeni güncelleme çıktı ( 20.0.4 ) ; İlk başta direk üzerine kurdum olmadı sonra bilgisayarda kurulu Photoshop kaldırdım ardından yeni sürümü ( 20.0.4 ) kurdum düzeldi..

    Başarılı kurulum sağlandı..

     Yardımlarınız için teşekkürler @murat hocam. 🤗

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

      İndirme dosyası hasar almış olabilir.

      PhotoShop CC 2019 yüklemek ve kurmak için Yeniden Dene düğmesine tıkla.

      darkcrak darkcrak (5158)
      5 yıl önce cevaplandı

      Adobe sitesinde hata kodu 143 için indirme hatası diyor.

      "İndirme dosyası hasarlı.Ürünü yüklemek ve kurmak için Yeniden Dene düğmesine tıklayın."

      VPN veya başka bir şey kullanıyorsan devreden çıkartmalısın. Sorun bazen Adobe sunucularında olabilir. Bu durumda daha sonra denemek çözüm olabilir.

      murat murat (12492)
      5 yıl önce cevaplandı

      • @murat hocam kaç sefer denedim yeniden yükle diye fakat işe yaramadı. VPN falan açık değil. Başka çözüm yolu var mı ? ybaskin34 5 yıl önce
      • @ybaskin34 baya araştırdım ama Photoshop kurarken alınan 143 hatası sadece kurulum dosyalarının bozuk olmasından diye yazılmış adobe sitesinde. Hata zaten çok nadir alınan bir hata başka da bir şey bulamadım. murat 5 yıl önce
      • @murat hımm. hocam peki ne yapayım ? ( yeni bi sürüm çıkmasını mı bekleyeyim ) ybaskin34 5 yıl önce
      • @ybaskin34 eski sürüm bulabilirsin. Malum sitelerden. murat 5 yıl önce
      • @murat yapacak ek bişeyler olabilir mi hocam ? ( yeni çözüm falan ) ybaskin34 5 yıl önce
      • @ybaskin34 dostum çözüm bulsam zaten paylaşırım aldığın hata çok nadir karşılaşılan bir hata. internette hiç bir şey yok. Kurulum dosyasını IDM gibi bir programla indirebilirsin. Yine kurulum işleminde VPN kurabilirsin en VPn üzerinden indirme deneyebilirsin. Yapılabilecek olanlar bunlar. murat 5 yıl önce
      • @murat tamam hocam çok çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için ; saolun varolun murat hocam 😊 ybaskin34 5 yıl önce
      • eyvallah :) @ybaskin34 murat 5 yıl önce