Photoshop CC2014 Amd ekran kartı performans düşüklüğü sorunu

Merhaba arkadaşlar, ben AMD ekran kartı kullanıyorum. Photoshop CC2014'de çalıştığım zaman bazı özellikleri açılmıyor, ekran siyah oluyor. Nette araştırma yaptım sorunla ilgili "amd catalyst control center" uygulama ayarları ile ilgili problem olduğunu anladım. Şöyle ki girdiğim zaman photoshop.exe uygulamasının karşısında bir kilit işareti var. Bunu değiştirmem gerekiyor ama kilit değiştirilmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

i amd catalyst control center ugulama kilidi kaldırılmıyor

mcuma mcuma (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk olarak ekran kartı sürücülerinizi DDU yazılımı kullanarak kaldırın.
    Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?
    Ardından ekran kartı modeli ve işletim sisteminize uygun güncel sürücüyü AMD Driver linkine tıklayarak indirin ve kurun.

    Yukarıda vermiş olduğum çözüm yüksek ihtimal ile sonuç verecektir. Ancak sorun çözülmez ise Photoshop yazılımını temiz bir şekilde kaldırıp güncel 2016 CC sürümünü yüklemenizi tavsiye ederim.

    brsozl brsozl (1961)