Photoshop CS6 save for web sorunu

Photopshop CS6'da çalışmamı 'Save For Web' ile kaydedince 3'e ayırıp kaydediyor neden böyle oluyor olabilir?

treajen treajen (43)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Slice ile parçalamış olabilirsin.  Menüden View daha sonra Clear Slices seçersen tümü temizlenir. Daha sonra  Save for web yapabilirsin.

    Aşağıdaki resimdeki gibi olmalı. Farklı Photoshop sürümlerinde biraz daha değişik olabilir.

    Photoshop clear slices

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • View kısmını göremedim treajen 5 yıl önce
    • Bir ekran görüntüsü ekledim @treajen alattin 5 yıl önce