Photoshop'da açık olan iki dosya arasında layer'ları nasıl kopyalarım?

Photoshop'da aynı anda açık birden fazla PSD dosyası var. Bu PSD dosyalarında layer'ları bir birleri arasında kopyalamak istiyorum. Örneğin birinci dosyadaki bir layer'i ikinci dosyaya efektleri ile birlikte kopyalamak istiyorum.

Photoshop'da PSD dosyaları arasında layerlar nasıl kopyalanır?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Photoshop'da açık olan iki PSD dosyası arasında layer veya groupları kopyalamak için,

    1. Layer panelinden koplayamak istediğiniz Layer'i sağ tuşla tıklayın.
    2. Duplicate Layer'i seçin.
    3. Destination bölümündeki Document kısmından Hedef PSD dosyasını seçin.
    4. OK tıklayın.

    Bu işlem sonrasında açık olan psd dosyaları arasında layer kopyalanacaktır.

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      Standart Screen Moddaysanız ( yani her dosya farklı bir pencere içinde görünüyorsa ) ; shift tuşuna basılı tutarak kopyalayacağınız tüm layer'ları seçip diğer dosyanın üzerine sürüklemeniz de yeterli ...

      ongun ongun (90)
      10 yıl önce cevaplandı

        Photoshop CC 2017 programında bir belgedeki katmanı başka bir belgeye taşımak için kopyalayacağınız katmanı seçin. Yukarıda "Katman" sekmesinden Katmanı Çoğalt'a tıklayıp katmanı taşıyacağınız belgeyi seçmeniz yeterli.

        roaringlion roaringlion (1)
        7 yıl önce cevaplandı

        • Tek uyku sorunu yaşayan ben değilmişim demek :) hakan 7 yıl önce