Photoshop'da siyah beyaz yaptığım fotoğrafın istediğin yerini nasıl tekrar renkli yaparım?

kullanici995816 kullanici995816 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1- Photoshop'da açtığımız fotoğrafımızı ilk önce image>adjustments>black&white diyoruz açılan pencereden ok diyerek kapatıyoruz.
    2- Sonra tools'tan history brush tool'u seçiyoruz renklendirmek istediğimiz yere dikkatlice uyguluyoruz.Ve fotoğrafımız hazır.

    kullanici995816 kullanici995816 (1)