Photoshop harici resim düzenlemesi yapabileceğim yazılım var mı?

Soruda da belirtiğim gibi çok karışık olmayan çeşitli resimlerden bazı objeleri alıp yeni resim oluşturabileceğim bir yazılım var mı?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    GIMP var. GIMP hem ücretsiz hem de Photoshop kadar başarılı bir program.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Paint.net önerebilirim, ücretsiz, basit: paint.net indir.

      murat murat (12492)