Photoshop ile geçişli fotoğraf nasıl yapılır?

Arkadaşlar photoshoptan geçişli fotoğraflar yapmam lazım derste sadece soldaki araçların nasıl kullanıldığını gördük üniversite 1. sınıf bilgisayar programcılığı öğrencisiyim photoshoptan pek fazla anlamıyorum nasıl bir şey'i istediğimi linkte görüceksiniz site anasayfasındaki okulun resimleri kendi kendine geçiyor o şekilde bir geçişli resimler yapmam lazım.

https://www.selcuk.edu.tr/Birim/ilgin_myo

emrearas emrearas (22)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Slideshow gif yapman istenmiş anladığım kadarıyla. Timeline ile yapabilirsin. Photoshop Timeline nasıl kullanılır, neler yapılır önce onu araştır birkaç videoya bak. Sonra how to make create slider gif photoshop animation timeline gibi kelimeleri kombinleyerek arama yapıp anlatım videoları izle. örn:"How To Create Picture Slideshow GIF In Photoshop"

    Bu konu ancak videoyla anlatılır burdan yazıyla resimle anlatmak zor.

    misty misty (556)