Photoshop ve Lightroom CC kendiliğinden sıfırlanıyor.

İki programda kendiliğinden sıfırlanıyor tüm ayarlar tüm fırçalar ve tüm presentlar dahil. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım ana neredeyse 2 -3 günde bir sıfırlanıyor. Daha önceden sıfırlandığında Lr'daki tüm presentlarım gitti geriyede alamadım. Bu sorun formatsız nasıl düzeltilir? Sitede sistem geri yükleme yazıyordu .bu işlem pcdeki dosyalarımı siler mi?

zekaoyuncu zekaoyuncu (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem geri yükleme dosyalarınızı silmez. Ama yüklenmiş olan bazı programların silinmesine sebep olabilir.

    Photoshop ve Lightroom CC güncelleme yüklüyor olabilir mi? güncelleme sonrasında mevcut ayarlanmalar sıfırlanabilir. bir kaç günde bir Photoshop ve Lightroom CC uygulamalarının kendini sıfırlamasının mantıklı bir açıklaması olamaz. Uygulamada bir bug olabilir. Güncellemesi varsa mutlaka güncellemeleri yüklemelisin. Güncelleme sonraraı benzer bir durum oluyor mu bakalım.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Crackli kullanıyorum güncelleme yapamıyorum o yüzden ama yeni çıkan üst versiyonunu(2019 CC) yükledim Photoshop yine aynı şeyi yaptı. Lr'umunda üst versiyonunu yükledim şimdiye kadar bir sıkıntı çıkmadı ama Photoshop ta sorun devam ediyor. zekaoyuncu 5 yıl önce