Photoshop Yükleyici Başlatılamadı Hatası

bilgisayarıma photoshopu yüklemeye çalışıyorum ve yükleyici başlatılamadı hatası alıyorum çözümü nedir acaba

dururkm dururkm (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Bu sorunu uzmanım.net daha önceden dile getirmiştim ve bir çözüm sunmuştum aşağıda çözüm yöntemini belirttim incelerseniz faydalı olcaktır.

    Hata Resimi

    Bazen Adobe programlarını kurmak istediğimiz zaman böyle bir sorunla karşılaşma olasılığımız oluyor ve bu sorunun çözümü de oldukça basit

    Adım 1 → ilk olarak bilgisayarıma giriyoruz

    Adım 2 → daha sonra c:\program files\common files dosyasına giriyoruz

    Adım 3 → ardından common files dosyasında bulunan adobe klasörünü siliyoruz..

    İşlem tamam.

    Önceki yazdığım cevabın linki : http://uzmanim.net/soru/adobe-cc-veya-cs-yukleyici-baslatilamadi-hatasi-cozum/71075

    Umarım faydalı olmuştur

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • cevabı uyguladım sorunum çözüldü çok teşekürler bu hatayla kaç gündür uğraşıyordum :) dururkm 7 yıl önce
    • Rica ederim umarım faydalı olmuştur. tahatugyan 7 yıl önce