Photoshopda yeni dosya açarken sorun yaşıyorum

Photoshopda yeni dosya açtığımda, yeni bir dosya sekmesi gözükmesine rağmen dosya önüme gelmiyor. Transparan, arka plan rengi, özel gibi seçenekleri denedim fakat bi sonuç alamadım. Hiçbir çerçeve veya herhangi birşey açılmadan, eski haliyle (dosya açmadan önceki haliyle), resimde eklediğim gibi duruyor.

mcalda mcalda (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Aşağıda bulunan linkteki yöntemi dene sorunun çözülebilir

    Link : Tıkla

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)