Photoshopsuz fotoğrafı siyah beyaz yapma

merhaba ben bu fotorafları internette gördüm aynısını yapmak istiyorum ama adobe photoshop kullanmak istemiyorum. Photoshopsuz fotoğrafı siyah beyaz yapma nasıl oluyor?

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    convert sitelerine bakman lazım özelden link attım

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

      https://photomania.net/editor gibi siteler var. Bu sitelerde çeşitli filtreler var. Bu filtreler ile Photoshopsuz fotoğrafları siyah beyaza çevirme yapabilirsin.  Senin için bir kaç siteye baktım. Bu site fena gelmedi gözüme.  Baya da efekt var.  İster siyah beyaz ister sephia kullanabilirsin.

      hakan hakan (15409)