Photosop CC giriş yapamıyorum

dün bilgisayarıma photoshop cc indirdim ve sorunsuz bir şekilde kullanıyordum bugün girmeye çalıştığımda onarılamaz bir sorun oluştu şimdi photoshoptan çıkılacak diye bir hata alıyorum bunun çözümünü bilen varmı ?

roxy roxy (1)
2 yıl önce sordu

  • Crack mi indirmiştiniz, lisanslı mı? xbedirhanx 2 yıl önce
  • crackli olarak indirmiştim roxy 2 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Sorunun kaynağı crackli indirmedendir büyük ihtimalle. İndirdiğiniz siteyi değiştirin (bilinen ve güvenilir bir site olsun.). Ayrıca yeni indireceğiniz dosyaya Malwarebytes ile virüs taraması da yapın.

xbedirhanx xbedirhanx (836)
2 yıl önce cevaplandı

    Photoshop CC'yi kökten silin tekrar "güvenilir" bir siteden indirin.

    hydra hydra (3800)