PHP 7.0 ve üstünü destekleyen sanalhost programı arıyorum!

Arkadaşlar bende xammp ve wampserver var.bunları kullandım hatta güncelleme yapmaya kalktım.Ancak php 7 ye yükseltemedim.Ben php7 destekleyen sanalhost arıyorum.Bana önerir misiniz?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Wampserver sitesine baktığımda Wampserver 3.1.0 64 bit x64  – PHP 5.6.31, 7.0.23, 7.1.9 destekliyor. Sendeki sorun nedir tam olarak onu yazarsan çok daha iyi olur.

    Hiç kullanmadım ama UwAmp deneyebilirsin.  https://www.uwamp.com/en/ adresinden indirebilirsin. Multi PHP Version özelliği var tek tıklama ile PHP sürümünü ayarlayabiliyorsun. Ayrıca kurulum vs gerekmiyor. USB bellekten bile çalıştırabilirsin.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @alattin sağol hocam wampserveri 7 ye güncellemiştim ama birde onun ayarını yapmam gerekiyormuş yaptım oldu.Sorun halledildi sağol. sapphire 5 yıl önce
    • @sapphire bunu detaylı olarak cevap olarak yaz istersen birileri faydalanır elbette alattin 5 yıl önce
    • Wampserver-php-versiona gelip istediğiniz seçebiliyorsun @alattin bunu demek istedim. sapphire 5 yıl önce