PHP'de Filtreleme

Merhaba,

Benim şöyle bir şeye ihtiyacım var. PHP dilinde bir site yazıyorum. 81 adet il var ve bu illerden birisine tıkladığımda bana örn: İstanbul içerisindeki ürünleri/araçları göstermesi gerekiyor.

Buradaki resim üzerinde belirttiğim 81' var gibi düşünebilirsiniz. Aslında filterlaması gerekiyor. PHP'de bunu nasıl yapabilirim?

sıralama

ilyashalatci ilyashalatci (26)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle select' i seçince otomatik olara Post edilmesi gerekiyor. Ondan sonrada post ya da get ne kullanıyorsan gelen değerleri yakalaman gerekiyor. PHP bilgin yok ise önce veri listeleme öğrenmen gerekiyor. Kolay gelsin.

    <select onchange="this.form.submit()">
    </select>
    dreamys4 dreamys4 (1)