Php eğitimi hangi bölümde verilir ?

php öğrenmek için üniversitede hangi bölümü seçmem gerekiyor ?

umuttt umuttt (207)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu bölümlerde php eğitimleri mevcut.. Üniversiteye geçemeden önce internetten araştırarakta ön hazırlık yapabilirsin kolaylık için.

    • Yazılım Mühendisliği
    • Bilgisayar Mühendisliği
    • Bilgisayar Programcılığı

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      @ybaskin34  üniversite bölümlerini vermiş ama PHP öğrenmek için bölüm seçilmez. PHP basit bir dil script dildir.  PHP öğrenmek kolaydır. Yukarıdaki üniversite bölümlerinde sana giriş seviyesinde PHP öğretirler. Bundan sonrası sana kalır.  Sadece PHP değil diğer diller için de durum aynıdır.

      Sen okumak isteyeceğin bölüme, mesleğine karar vereceksin. PHP internet üzerinden de öğrenebilirsin. Hatta daha ileri seviyeye kadar öğrenebilirsin

      alattin alattin (16984)