Php email onaylı üyelik sistemi

Merhaba ilk öncelikle. Sorum ise php email onaylı üyelik sistemini bir türlü yapamamam. Ben phpmailer kullanarak mail gönderiyorum, boşluk, dolu ve email kontrolü yaptırabiliyorum. Fakat bu dolu köntrolü gerçekleştiği zaman kullanıcıya bir e-posta gidecek sonra kullanıcı doğrulama sayfasına yönlendirilecek. Ben epostayı gönderdim fakat bir türlü doğrulama sayfasını yapamıyorum. Sebebi ise controller.php dosyamda kullanıcıdan post ile aldığım veriler var. Ve doğrulama sayfasına ait yeni bir controller.php oluştursam bile burada email göndermem gerekiyor fakat post ile aldığım veriler yani en önemlisi e-posta controller.php dosyamda kaldığı 2. controller.php dosyamdan çekemiyorum. Lütfen yardım edin sabahtan beri mantık kuruyorum videolar izliyorum *aslında bununla ilgi sadece 1 video var ve bu da kalitesi düşük olduğu ve ses olmadığı için izleyemiyorum.

darkgreen darkgreen (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    kullanıcıya yolladıgın mail baglantısından alabilirsin GET methoduyla örnek;
    www.x.com/controller.php?mail=kullanıcı@mail&code=SLAKD554v

    Encrypt Decrypt yapmayı unutma..

    krsn krsn (233)