php ile eklenmiş kritere göre veri listeleme

arkadaşlar merhaba.
diyelim ki bir film siteniz var. filmlerin 720p, 1080p, vs. gibi rip çeşitleri mevcut. benim yapmak istediğim şu şekilde.
mesela Rüzgarın Oğlu diye bir film konusu açtığınız ve ilk açarken 720p rip olarak indirme seçeneği eklediniz bu filme. 720p eklemiş hali ile site anasayfasınızda;

Rüzgarın oğlu --- 720p

şeklinde bir konu listelendi. daha sonra aynı filme 1080p rip olarak indirme seçeneği indirdiğinizi varsayalım.

Rüzgarın oğlu --- 720p - 1080p şeklinde bu konusu ana sayfada listelemek için nasıl bir yol izlemem lazım

umarım açıklayıcı olmuşumdur.
şimdiden teşekkürler

cybermbully cybermbully (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    arkadaşlar kusura bakmayın tekrar yazıyorum ama yardımcı olabilecek yok mu

    cybermbully cybermbully (16)