php ile yazılmış bir web sayfasıyla ilgili bir soru

php ile yazılmış bir web sayfasında,,sitenin canlı tv yayınını php önizleme olarak açtığımızda,yani önizleme olarak açtığımda tv yayını önizlemede erişim reddediyorsa, domain engeli varsa, bu nasıl aşılır,ve bu bir domain engelimidir yoksa başka birşeymi...

mastek4467 mastek4467 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygulama video akışını tek bir domainden alınacak şekilde bir yapılandırılmış veya filtre uygulanmış ise, video kaynağının doğrudan linkini bilmiyorsanız bu videoyu alamazsınız.

    Şu sitedeki canlı yayın gibi link verseydiniz daha açıklayıcı olabilirdi.  Pek çok şey söz konusu olabilir.

    Teknik olarak sunucunun  başka domainleri engellemesi mümkündür.

    cemphp cemphp (651)