php veri çekme sorunu

php projemde veritabanımda 10 adet tablom bulunuyor ve localhostta php ile veritabanında her türlü işlemi yapabiliyorum ama projeyi sunucuya yüklediğimde 10 tablonun 9'u normal ama bir tabloda veri gelmiyor ama veri ekleme gibi işlemler yapabiliyorum yazdığım kodda problem olsaydı localhosttada veriler listelenmezdi diye düşünüyorum sunucuda veritabanı bağlantısında sorun olsaydı yine aynı şekilde diğer tablolarla ilgili işlemleride yapamazdım neden böyle bir problem yaşadığım hakkında fikir yürütürseniz çok teşekkür ederim

umuttt umuttt (207)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    error_reporting(E_ALL);

    ini_set("display_errors", 1);

    sayfanı başına koy neden hata aldıgını gösterir

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

    • sağolun hocam problemi çözdüm problem sql sorgusundan kaynaklanıyormuş localde sorguda bir yerde büyük harf kullanmışım veriler localde gelirken sunucuda gelmiyormuş umuttt 3 yıl önce
    • yardımcı olduysam ne mutlu bana başarılar :) krsn 3 yıl önce