php-win.exe msvcr110.dll hatası

Merhaba Okurlar Ben yanlış bırsey yaptım Wamp Serverı Kurarken Bu programı duydum bılgısayarım 32bit

Microsoft Visual C++ 2010 x64 Yuklemem gerekirken yanlısıkla Microsoft Visual C++ 2010 x86 Yukledım sonra uyumlu olmadıgını anladım hata verıyor hatalar bu

Hata:1

php-win.exe - Giriş Noktası Bulunamadı

_crtCreateSymbolicLinkW yordam giriş noktası, MSVCR110.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

Hata 2

PHP Startup: Unable to load dynamic library.
'c:/localhost/bin/php/php5.5.12/ext/php_intl.dll' - belirtilen yordam bulunamadı.

Microsoft Visual C++ 2010 x64  Tekrar Yüklemek İstediğidede bu hata veriyor

Microsoft Visual C++ 2010 x64 Redistributable Setup

This setup program requires an x64 platform. It cannot be installed on this platform.

Nasıl Düzeltebilirim? Eski x86 olanı kaldırıp x64 nasıl yükleyebilirim?

brkycakmak brkycakmak (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İşletim sisteminiz 32 bitmiş. Siz doğru olanı yani Microsoft Visual C++ 2010 x86 yüklemişsiniz zaten.

    Microsoft Visual C++ 2010 x64 yüklerken aldığınız This seup requires an x64 platform hatası zaten işletim sistemizin 64 bit olmadığını ve bunu yükleyemeyeceğinizi söylüyor.

    Şıunları yükleyip tekrar dener misiniz?

    Bu sayfalarda vcredist_x86.exe yani x86 olanları yükleyeceksiniz.

    Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4

    Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013

    Daha sonra Wamp'ı tekrar kurun.

    alattin alattin (16999)
    9 yıl önce cevaplandı

      Teşekkurler sorun kalmadı cok saolun efendım . . .

      brkycakmak brkycakmak (1)