phpMyAdmin Error: Incorrect format parameter hatasının çözümü nedir?

phpMyAdmin üzerinde veritabanı seçiyorum daha sonra import  (içe aktar) seçeneğini tıklayıp .sql uzantılı dosyayı seçiyorum. İşlem yapıyormuş gibi görünüyor ama sonra karşıma Error: Incorrect format parameter hatası geliyor. Sorunun çözümü nedir?

alattin alattin (16984)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    phpMyAdmin üzerinde import  (içe aktar) yapmaya çalışıyor ve hata alıyorsanız çözüm için şunu deneyin. Sql dosyanız yani .sql uzantılı dosyanızı önce sıkıştırın, zip yapın. Dosya adınız şu şekilde olmal: Sqldosyam.sql.zip bu formatta tekrardan içe aktar / import işlemini başlatın. Bu benim yaşadığım  Error: Incorrect format parameter hatasına çözüm oldu.

    alattin alattin (16984)