Phpmyadmin girişine password atamak

Arkadaşlar wampserver localhost kullanıyorum.Phpmyadmine girmeye çalışınca kullanıcı kısmına root yazmam yeterli oluyordu passworde birşey yazmıyordum giriyordu.Ancak passworde parola ataması yapmak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

  • Neden parola atamak istiyorsun? Zaten o localhost, senden başka hiç kimse istese de giremez. omercik 5 yıl önce
  • Evet ama atamak istiyorum bunun yolu nedir? sapphire 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce cevaplandı

  • root hatasını çözmek mı istiyorsun veya girişe root yazmadan şifre ile girmek mı istiyorsun bl4lev 4 yıl önce